Turite klausimų?

Dažniausiai užduodami klausimai

Pasinaudokite mūsų kalorijų skaičiuokle arba susisiekite su mumis ir mes mielai jums padėsime.

“SVEIKATOS” mitybos planas susideda iš penkių patiekalų: pusryčių, priešpiečių, pietų, pavakarių ir vakarienės. Mitybos planas “SPORTO” susideda iš šešių patiekalų, čia patiekiami dar vieni pietūs. Na o “RENKUOSI PATS” mitybos planas susideda mažiausiai iš trijų patiekalų, kuriuos jūs galite išsirinkti patys. Meniu visuose planuose yra vienodas, skiriasi tik kalorijų kiekis.

„Keto” mitybos planas ruošiamas pagal ketogeninės mitybos principus. Minimalus užsakymo kiekis yra du dienos patiekalai.

Taip. Informuokite mus apie netoleruojamus produktus ir mes pašalinsime juos iš jūsų raciono.

Mūsų menių sudarytas iš keturių “SUBMENIU” kurie keičiasi su kiekvienu metų sezonu. Kiekvienas “submeniu” sudarytas taip, kad valgysite tris savaites be pasikartojančio patiekalo. Tai apie 350 skirtingų patiekalų per metus.

Maistą gaminame nuo sekmadienio iki ketvirtadienio t.y. sekmadienį vakare bus pristatomas pirmadienio maistas na o ketvirtadienį vakare pristatysime penktadienio maistą.

Pagal atskirą užklausimą galime pagaminti dvigubą maisto davinį ketvirtadienio vakarui t.y. penktadieniui ir šeštadieniui.

Išsirinkę mitybos planą užsakymą atlikite mūsų svetainėje. Kilus neaiškumams susisiekite su mumis (8 601) 89 228 mielai jums padėsime.

Maistą galima atsiimti tik Kaune Savanorių pr. 111. Maisto išdavimai vykdomi nuo sekmadienio iki ketvirtadienio (penktadieniais ir šeštadieniais nedirbame). 16 val. maistas sudedamas į saugojimo spinteles, kurios įrengtos prie lauko durų, tad galėsite atsiimti jį patogiu jums laiku, kad ir naktį:) Jei maisto atsiimti iš vakaro neturite galimybės, perspėkite apie tai iš anksto, tuomet sudėsime jį į šaldytuvą ir atsiimti galėsite sekančią dieną ryte nuo 7 val. (ketvirtadieniais ši taisyklė negalioja, nes penktadieniais mes nedirbame, tad ryte mūsų nerasite).

Taip. Maistą pristatome tik Vilniuje ir Kaune. Pristatymo kaina 2,65 eur. Jeigu vienu adresu bus užsakyti keli ar daugiau maisto rinkinių, tuomet bus imamas tik vieno pristatymo mokestis. Pristatymai vykdomi nuo sekmadienio iki ketvirtadienio tarp 16:00 ir 21:00 val.

Taip, tiesiog praneškite mums apie tai e’paštu info@slimfood.lt iš anksto, dieną prieš, iki 12h

Savaitės planą būtina išnaudoti per dvi savaites, dviejų savaičių per keturias, trijų per šešias savaites ir mėnesio per du mėnesius.

Taip. Atsiskaityti galima maistą pristačiusiam kurjeriui arba atsiimant krepšelį patiems.

Maistas turi būti laikomas šaldytuve. Maisto transportavimui yra skiriamas šaltkrepšis su ledo kapsule. Jei neturite galimybės patalpinti maisto į šaldytuvą, laikykite jį šaltkrepšyje kuo vėsesnėje vietoje.

Maistą galima šildyti orkaitėje, keptuvėje arba mikrobangų krosnelėje. Šildant maistą orkaitėje būtinai jį išimkite iš vienkartinių indelių. Indeliai yra pritaikyti šildymui tik mikrobangų krosnelėje, tačiau prieš šildant, būtina pašalinkite dengiamąją plėvelę ar dangtelį.

Atsiimant naują maisto davinį privalote grąžinti tuščią šaltkrepšį bei ledo kapsulę. Jei prašote kurjerio, kad šaltkrepšis su maistu būtų paliekamas prie durų ar kitoje ypatingoje vietoje, privalote ten pat palikti ir tuščią šaltkrepšį pakeitimui.

Gali būti trys priežastys: negrąžinote/užlaikėte du šaltkrepšius, užsisakėte vienos dienos mitybos planą arba tiesiog baigėsi jūsų mitybos planas ir tai buvo paskutinis maisto krepšelis.

Taip, paskutinę dieną visada informuojame apie paslaugos pabaigą telefono skambučiu arba sms žinute.

Daugiau jokių alinančių eilių parduotuvėse ir jokio maisto ruošimo.
Mes viską padarysime už Jus!

Pradėti užsakymą