Turite klausimų?

Dažniausiai užduodami klausimai

Pasinaudokite mūsų kalorijų skaičiuokle arba susisiekite su mumis ir mes mielai jums padėsime.

Mitybos planai susideda iš penkių patiekalų: pusryčių, priešpiečių, pietų, pavakarių ir vakarienės. „SVEIKATOS” mitybos planams priskiriamos 1300, 1600, 1800, 2000 ir 2400 kalorijų rinkiniai. “SPORTO” mitibos plano sudetis išlieka ta pati ir priskiriamos 2800 ir 3200 kalorijų rinkiniai. Na o “RENKUOSI PATS” mitybos planas susideda mažiausiai iš trijų patiekalų, kuriuos jūs galite išsirinkti patys. Meniu visuose planuose yra vienodas, skiriasi tik kalorijų ir makro elementų kiekis.

„KETO” mitybos planas ruošiamas pagal ketogeninės mitybos principus. Meniu visiškai skirtingas nuo aukščiau paminėtų planų. Minimalus užsakymo kiekis yra du dienos patiekalai, pasirinkti galima iš pusryčių, pietų ir vakarienės

Dažniausiu atveju taip, viskas priklauso nuo netoleruojamo produkto ir galimybės išimti jį iš mitybos raciono. Susisiekite su mumis dėl tikslesnės informacijos.

Mūsų menių sudarytas iš keturių “SUBMENIU” kurie keičiasi su kiekvienu metų laiku, o kiekvienas “submeniu” sudarytas dar iš dviejų meniu kurie keičiasi kas 15 dienų, o tai 30 dienų be pasikartojančio patiekalo ir apie 600 skirtingų patiekalų per metus.

Maistą gaminame nuo sekmadienio iki ketvirtadienio t.y. sekmadienį vakare bus pristatomas pirmadienio maistas na o ketvirtadienį vakare pristatysime penktadienio maistą.

Pagal atskirą užklausimą galime pagaminti dvigubą maisto rinkinį ketvirtadienio pristatymui t.y. maistą penktadieniui ir šeštadieniui.

Išsirinkę mitybos planą pasirinkite maitinimosi laikotarpį, pristatymo ar atsiėmimo datą ir sekantis žingsnis prives prie apmokėjimo. Kilus neaiškumams susisiekite su mumis (8 601) 89 228 mielai jums padėsime.

Maistą galima atsiimti tik Kaune Savanorių pr. 111. Maisto išdavimai vykdomi nuo sekmadienio iki ketvirtadienio (penktadieniais ir šeštadieniais nedirbame). 16 val. maistas sudedamas į saugojimo spinteles, kurios įrengtos prie lauko durų, tad galėsite atsiimti jį patogiu jums laiku, kad ir naktį:) Jei maisto atsiimti iš vakaro neturite galimybės, perspėkite apie tai iš anksto, tuomet sudėsime jį į šaldytuvą ir atsiimti galėsite sekančią dieną ryte nuo 7 val. (ketvirtadieniais ši taisyklė negalioja, nes penktadieniais mes nedirbame, tad ryte mūsų nerasite).

Taip. Maistą pristatome tik Vilniuje ir Kaune. Pristatymo kaina 2,65 eur. Jeigu vienu adresu bus užsakyti keli ar daugiau maisto rinkinių, tuomet bus imamas tik vieno pristatymo mokestis. Pristatymai vykdomi nuo sekmadienio iki ketvirtadienio tarp 16:00 ir 21:00 val.

Atkreipkite dėmesį, kad darant užsakymą jūs nesirenkate pirmos valgymo dienos, o renkatės pirmąją pristatymo dieną! Mes pristatymus vygdome vakarais (rytdienos maistas), o tai reiškia, kaip pavyzdys, jei maisto norite turėti pirmadieniui, pristatymo dieną turėtumete pasirinkti sekmadienį, jei maisto reikia antradieniui – tuomet pristatymo diena pirmadienis ir t.t.

Taip, tiesiog praneškite mums apie tai e’paštu info@slimfood.lt iš anksto, dieną prieš, iki 12h

Savaitės planą būtina išnaudoti per dvi savaites, dviejų savaičių per keturias, trijų per šešias savaites ir mėnesio per du mėnesius.

Taip. Atsiskaityti galima maistą pristačiusiam kurjeriui arba atsiimant krepšelį patiems.

Maistas turi būti laikomas šaldytuve. Maisto transportavimui yra skiriamas šaltkrepšis su ledo kapsule. Jei neturite galimybės patalpinti maisto į šaldytuvą, laikykite jį šaltkrepšyje kuo vėsesnėje vietoje.

Maistą galima šildyti orkaitėje, keptuvėje arba mikrobangų krosnelėje. Šildant maistą orkaitėje būtinai jį išimkite iš vienkartinių indelių. Indeliai yra pritaikyti šildymui tik mikrobangų krosnelėje, tačiau prieš šildant, būtina pašalinkite dengiamąją plėvelę ar dangtelį.

Atsiimant naują maisto davinį privalote grąžinti tuščią šaltkrepšį bei ledo kapsulę. Jei prašote kurjerio, kad šaltkrepšis su maistu būtų paliekamas prie durų ar kitoje ypatingoje vietoje, privalote ten pat palikti ir tuščią šaltkrepšį pakeitimui.

Gali būti trys priežastys: negrąžinote/užlaikėte du šaltkrepšius, užsisakėte vienos dienos mitybos planą arba tiesiog baigėsi jūsų mitybos planas ir tai buvo paskutinis maisto krepšelis.

Taip, dieną prieš, apie paslaugos pabaigą visada informuojame sms žinute, palikdami jums laiko atlikti sekantį užsakymą, kad nenutrūktų mityba.

Daugiau jokių alinančių eilių parduotuvėse ir jokio maisto ruošimo.
Mes viską padarysime už Jus!

Pradėti užsakymą